Svatby

Fotografie: Kamil Kubjatko
Prostory: Náš mlýn

Jak to dopadne, když povoláte holky z Láskobraní do akce? Prohlédněte si svatby, na kterých jsme měli tu čest postarat se o svatební výzdobu, a posuďte sami.

Veškeré dekorace jsou z našeho inventáře, takže pokud Vám naše práce padne do oka, neváhejte nám napsat!

Podzimní divočina

Než opadá ze stromů všechno listí, hraje podzimní příroda divokými barvami. A touhle divokostí podzimu byl inspirován svatební editoriál, na kterém jsme se podílely.

Odvažte se a zaplavte svou svatbu teplými barvami babího léta.

Lokace: Náš mlýn
foto: Kamil Kubjatko
video: Denis Hanzlík oblek: Moliere store
šaty: Tiffany svatební salon
make-up/vlasy: Markéta Kozák
květiny/dekorace: Láskobraní.cz
sweetbar: Buchty v zástěře
prosecco: Prosecco mio
šperky: Sophias earrings
modelka: Jana Smejkalová
ženich: Johnny Švanda

Industriální svatba

Svatba v Ostravě může mít nespočet podob. Když se rozhodnete říct si své ANO s výhledem na těžní věž a v prostředí hornického parku, tak je dost pravděpodobné, že máte nejraději tu opravdovou, industriální tvář Ostravy.

Nás industriální Ostrava taky moc baví, a tak jsme byly moc rády, když jsme mohly její stopu otisknout také do výzdoby svatby na Landeku, v prostorách restaurace Bistropen.

Sál Bistropenu s přiznanými měděnými trubkami na stěnách nás nadchl natolik, že jsme si nechaly vyrobit slavobránu a uvitací ceduli z měděných trubek. Krásně se tak propojilo obřadní místo s výzdobou hostiny.

Fotografie: Michal Krusberský, Tereza Uhrová

Zaručená klasika aneb bílá, zlatá a zelená

Bílá a zlatá doplněné voňavými eukalyptovými větvemi. Není divu, že je to oblíbená kombinace, protože tohle spojení zaručeně nezklame.

Na tuto svatbu v soběšovickém Majáku jsme si pro změnu nechaly vyrobit krásnou trojúhelníkovou slavobránu z jasanového dřeva a naši měděnou stálici jsme pasovaly do nové role – fotokoutek. A tak pro Vás můžeme vykouzlit krásné pozadí pro Vaše vzpomínkové fotky ze svatební hostiny.

Fotografie: Monika Polášek

Rustikální svatba

Přírodní materiály, ledabylost, hřejivá atmosféra světýlek. Tak to my můžeme a přesně tento styl výzdoby krásně zapadal do prostor Hotelu U Jelena.

Svatební obřad se v tomto případě odehrával na jiném místě, přesto jsme chtěly zachovat jednotný styl a snažily jsme se co nejvíce zútulnit místo, kde obřad probíhal. V hlavní roli byly světýlka a naše slavobrána triangl.

Fotografie: Lukáš Kaleta

Romantika

Romantické duše se nezapřou a není tomu jinak ani při výběru svatební výzdoby. Nevěstin závoj, světle růžová a březová slavobrána, to je ztělesněná něha.

Fotografie: Petra Tyrlíková

Svatba na zámku

Svatba v zámeckém prostředí nemusí nutně znamenat hogo fogo výzdobu. I decentní zlaté dekorace s barevnými květinami mohou vykouzlit krásnou atmosféru, tak jako na Zámečku v Petrovicích. Ať už se raději držíte při zemi, a nebo dáváte přednost honosné výzdobě, my ji pro vás s velkou radostí připravíme.

Fotografie: Láskobraní, Marie Piekar fotografie