Hodnocení novomanželů

Největší odměnou je pro nás pohled na nevěstu a ženicha, kteří si plnými doušky užívají svůj svatební den. Našim úkolem je udělat svatbu nejen krásnou, ale také pohodovou. Projděte si hodnocení našich novomanželů, které Vám mohou napovědět, jak se nám to daří.

Sára a David

Díky holkám z Láskobraní byla naše svatba taková, jak jsem si ji vysnila na Pinterestu. Holky se nám postaraly kompletně o výzdobu místa obřadu a hostiny včetně kytic a vytvořily grafiku pro svatební oznámení a další tiskoviny. Díky sdílení svého knowhow na společných schůzkách, jsem byla během příprav o něco klidnější. Ivča a Zuzka dělají svou práci ze srdce a jejich nadšení pro mě bylo povzbuzením ve stresových chvílích.

Terezka a Denis

Tady ty dvě holky, snad ani nejde okomentovat. 🍀💚 Z naší svatby udělaly naprosto dokonalou záležitost. Začalo to meilama, pak 3 schůzky, na kterých do detailu rozebraly naše potřeby. No a pak už to odsejpalo. Den předem vše připravily a v den svatby dotáhly k dokonalosti. Počasí jim hrálo do karet a tak se naše svatební garden párty v pastelových barvách stala skutečnosti.

Moc vám děkujeme a doporučujeme všemi 20 prsty 😄 🏽

Klárka a Honza

Moc, moc, moc doporučujeme tyhle skvělé holky!!! Zařídily nám nádhernou svatbu se vším všudy. Pomohly s harmonogramem, vyrobily oznámení a veškerou grafiku. Navázaly kytice, vývazky a taky nám to ve svatební den nádherně vyzdobily. Vše podle našich představ. Zuzka s Ivčou jsou skvělé, moc milé a opravdu holky na svém místě. Moc děkujeme! ♥️

Kat a Craig

Zuzka and Ivca did an amazing job coordinating, decorating and planning our wedding day. The girls were always helpful and approachable. They helped make our special day run smoothly. Our wedding was dual nationality; with speaking both English and Czech and the girls dealt with this seamlessly. I wouldn’t hesitate to recommend them to anyone having a wedding in the Czech Republic. Thank you from the bottom of our hearts. Kat & Craig

Gabi a Dan

Holky z Láskobraní jsou skvělé, mají cit pro detail a krásno. Dělají vše pro to, aby realizovaly vaše předsavy, zajimají se o vás. Mají proracované služby a dokáží vám zařídít svatbu, tak abyste se o nic nemuseli starat. Když si svatbu chete řešit víc sami – pomohou navést a doplnit to, co je třeba, nebo s čím si nevíte rady. Tak to bylo u mne. Zapůjčily mi dekorace, které vybraly na míru na svatbu. A připravily výzdobu podle představ. Konzultace na jedničku. Na svatební oznámení jsem měla skvělé ohlasy. Dekorace a květiny nabalily a připravily, tak že stačilo vše jen rozmístit a celkový look byl krásný a podle představ. Vřele doporučuji.

Terezka a Tomáš

Holky z Láskobraní.cz nám přichystaly svatební oznámení radost pohledět, oceňuji především jejich trpělivost a ochotu provádět milion úprav k naší spokojenosti 🙂 Přichystaly nám obřadní místo a uvázaly opravdu krásné kytky, které nám zdobily celý náš svatební den. Holky jsou otevřené jakékoli komunikaci, osobně, messengerem, videohovorem, na dotazy odpovídaly okamžitě. Dodávka a instalace probíhala na profesionální úrovni. Holkám děkuji a doporučuji 🙂

Danka a Aaron

Vážíme si veškeré práce Zuzky a Ivči z Láskobraní a pomoci při organizaci svatby v docela krátkém časovém úseku. Bez jejich pomoci bychom to těžce zvládli, velice děkujeme za dekorování, organizaci a koordinaci průběhu obřadu i organizaci zábavy na hostině. Navíc naše svatba byla dvou-jazyčná – česko – anglická, což úplně nebylo jednoduché zařídit. Velice se nám líbily kytice, také jsme dostali velmi pozitivní ohlasy od svatebčanů. Děkujeme!

Kristy a Martin

Holky z Láskobraní nám pomohly s koordinací svatebního dne. Všichni hosté včetně svědků si tak mohli užít celý den s námi a organizační záležitosti přenechat těm zkušenějším. 🙂 Velmi oceňuji možnost zkonzultovat výběr dodavatelů, detaily k tiskovinám a hlavně harmonogram. Ani by mě nenapadlo, že vše pak bude díky cenným radám od Zuzky a Ivči na sebe krásně navazovat. Moc děkujeme za milý a vstřícný přístup. Kristýna a Martin Juráškovi.

Terka a Patrik

Díky holkám z Láskobraní byla naše svatba ve všech ohledech dokonalá. S holkami byla od začátku ve všem příjemná a rychlá komunikace, všechna setkání byla moc milá. Veškeré dekorace (chill zóna, fotokoutek, stoly apod.), květiny, organizace dne …prostě všechno bylo přesně podle představ. Holky doporučujeme všemi deseti!

Lucka a Tomáš

Celý život jsem měla stres z představy o velké svatbě, přesto že jsem po ní vlastně toužila. V době, kdy už jsme s přítelem o nějaké té svatbě uvažovali, jsem pořád říkala, že chci malou svatbu, že chci prostě někde odjet na dovolenou a vrátit se jako jeho žena.
Mezitím se holky začaly svatbami zabývat, a já sledovala jejich práci na instragramu. Když mě můj přítel tehdy požádal o ruku, psala jsem holkám, že je budeme potřebovat. Bylo to nejlepší rozhodnutí!!
Díky holkám jsem se mohla cítit jedinečně. Celý den jsem si od začátku neskutečně užívala, a ani jednou jsem nemusela něco řešit, rozhodovat se, stresovat se…i když to byla velká svatba, kterou jsem tak nechtěla. Holky nám ji pomohly naplánovat do detailů tak, aby všechno klaplo, jak má. Upozornily nás i na věci, které by nás nenapadli. Udělaly nám krásné pozvánky, nádherně vyzdobily místo svatby, krásně zakomponovaly pánský koutek, který jsme si přáli… Díky jejich koordinaci, nemuseli naši hosté zažít zmatky, a rodiče s družičkami a družbou věděli přesně, kdy mají jít a kam se postavit. A jako velké profesionálky si dokázaly poradit, i když jsem zapomněla kytici doma na stole 🤦‍♀️😅 nebo když nehrála hudba na prskavkový tanec. Ještě jednou Vám moc děkuji! I díky Vám to byl náš nejkrásnější den! 😍😍

Wiki a Peťa

Holky z láskobraní známe osobně již pár let a když jsme se zasnoubili, věděla jsem, že budu chtít využít jejich služeb. ❤️
A pak když jsme zjišťovali, že pandemie nám překazí plány, tak bylo jasné, že bez nich se neobejdeme.
Organizace obřadu, dekorace, květiny, vše bylo skvělé! Mohli jsme si obřad v klidu užít
a nikdo z ničeho nestresoval. ✨
Nevěděla jsem jakou kytici přesně chci, ale holky mi uvázaly tu nejkrásnější, ze které jsem byla moc nadšená. Stále ji usušenou mám doma a připomíná mi náš krásný den.
Pochopily a krásně uchopily a přenesly do reality naše nápady. Prostě skvělé! Moc doporučujeme! 🤍

Valerie a Adrian

Holky jsou prostě hvězdy! Naladí se na vaši vlnu představ a přání a vy nestačíte koukat,jak přesne to všechno promítnou do každičkého detailu vaší svatby.
Vybrat si je byla ta nejlepší volba, protože zejména díky nim byla naše svatba fakt dokonalá.
Svěřte jim všechno, co se dá, fakt!
Holky, děkujeme ❤️🥰

Aneta a Adam

Jak začít abych něco nevynechala. Už po první schůzce jsem věděla že holky jsou v tom co dělají naprosto skvělé. Díky nim jsem se méně stresovala z našeho svatebního den, který byl nakonec perfektní a to díky skvělé koordinaci a i díky tiskovinam, které pro nás holky chystaly. Všem vřele doporučuji holky z Laskobrani díky nim bude váš den bez starosti a o to víc krásnější.

Bára a Petr

Proč doporučím holky z Láskobraní? Protože jsou prostě skvělé! Připravili pro nás absolutně dokonalé pozvánky, přesně takové, jaké jsem si vysnila. Musím říct, že mě i velmi potěšilo balení, kdy tak krásné jsem opravdu nečekala. Holky mi vyhověli také s hodně šibeničním termínem 😃 Věděla jsem, že budu po holkách chtít kompletně vyzdobit prostory svatby a také samotný obřad, s tím, že budu chtít také všechny zbývající kaligrafické práce. Jediné, nad čím jsem váhala byla koordinace obřadu, kterou jsem nakonec svěřila svědkyním . . . no a bylo to docela „punkové“ 🤦‍♀️😅, s holkama by to určitě dopadlo lépe ☺️ Výzdoba místa byla perfektní, nenašla bych nic, co by se dalo vytknout, opravdu NIC ❤️ Stejně tak obřad. Využili jsme také možnost použít slavobránu do fotokoutku a hned několik lidí mi řeklo, že to chce domů, že je to úžasné 🤩Rozhodně doporučuji si nechat udělat také chill out zónu, ta byla neustále v obležení. Jedno doporučení z pohledu nevěsty: svěřte vše, co můžete do rukou holkám, budete spokojeni, překvapení tou nádherou, šťastní a hlavně úplně v klidu, protože všechno udělají za vás ❤️Doufám, že to máme na doživotí, ale pokud ne a budu ještě někdy řešit svatbu, tak jedině s holkama 🙂

Lydie a Martin

Holky z Láskobraní jsou profesionálky s osobním přístupem. Velmi ochotné, šikovné a empatické. Ráda o naší svatbě říkám, že nejlepším rozhodnutím během svatebních příprav bylo oslovení holek z Láskobraní k spolupráci 🙂 Mohu vřele doporučit!

Clarka a Timotej

Díky Láskobraní jsme měli naprosto bezstarostné plánování svatby. Stačilo jen říct, jaké máme představy a co se nám líbí a holky nám vše zařídily. Díky nim jsme neměli žádný stres okolo příprav – zařídily nám jak květinovou výzdobu, tak pozvánky a oznámení a v neposlední řadě také koordinaci obřadu. Nutno podotknout, že vše bylo naprosto perfektní a nádherné. Proto bychom Láskobraní doporučili každému, kdo si chce ušetřit spoustu starostí ohledně svatby. Holky mají profesionální přístup a ví, co dělají. Všichni a všechno bylo připraveno včas na svém místě a výzdoba byla jako z pohádky. Děkujeme

Sára a Robert

Jednoznačně můžeme Láskobraní.cz doporučit všem, kteří chtějí dokonalou svatbu! Od začátku byla skvělá domluva, ve všem vyhověly a staraly se do posledního detailu. Uvítací tabule, úvazky, kytice, výzdoba slavnostní tabule, slavobrána, výzdoba obřadu, sladký bar, chillout zóna, pánský koutek a také foto koutek – to vše nám obstaraly! Mockrát děkujeme za perfektně odvedenou práci.

Simi a Dan

Moc děkujem ještě jednou za všechno, to ani nejde napsat, jak moc jsme za vás rádi !! Skvěle jste nám to všechno nachystaly, udělaly, poradily, vytiskly a všechny ty další skvělé věci .. 🤗

Obřad dokonale nachystaný a svatba celkově legendární, takže jsme šťastní !! 🤗