Škola pro nevěsty

30. dubna 2022 v Havířově

S vervou a chutí jste se pustili do organizování Vaší svatby, ale teď zjišťujete, že jste si možná ukrojili příliš velké sousto? Nevěšte hlavu. Máme pro Vás jednodenní kurz, na kterém Vás připravíme na Vaši svatbu, díky čemuž si ji užijete s čistou hlavou a úsměvem na rtech.

Svatební přípravy vyžadují spoustu plánování a je třeba si jednotlivé kroky dobře rozfázovat, aby se ze svatebních příprav nestalo nesnesitelné břímě.

Na našem kurzu Vám předáme cenné a praktické rady a tipy, které využijete během plánování a společně s Vámi budeme během workshopu tvořit svatební harmonogram na míru Vašim představám.

Jak bude kurz probíhat?

Kurz je sestaven pro skupinu 15 osob, abychom zajistily komfortní prostředí, ve kterém bude prostor také pro Vaše otázky a individuální příštup.

Setkání bude rozděleno do tří tematických bloků:

  • Jak se z toho nezbláznit aneb kde začít a na co nezapomenout
  • Den D s úsměvem na rtech – workshop sestavení harmonogramu celého dne, delegování úkolů a koordinace dne
  • Zdravý mindset – kde šetřit a kde se to nevyplácí, jak vytvořit podmínky pro nezapomenutelnou atmosféru, čeho se vyvarovat

Setkání proběhne 30. dubna 2022 v krásném novém prostoru u holek ze SPOLU label (Havířov, Chopinova 7) od 10 do 17 hod. Během celého dne bude k dispozici občerstvení a sladká tečka od skvělé Anetky z AnetBa.kery, a chybět nebudou ani bublinky.